Get Adobe Flash player

Szándéknyilatkozat

Hit éve

Facebook Like

Új Széchenyi Terv
Tehetséghidak
Határtalanul

Elérhetőségünk

telefon47 362780
47 362790

FAX47 561083


This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

3900 Szerencs Rákóczi út 100.


Alapítványok

Szerencs számítástechnika oktatásáért és diáksportjáért alapítvány
Adószáma: 18416888-1-05
-------------------------------
Szerencsi Tehetségekért Alapítvány
Adószáma: 18412444-1-05


Kedves Diákok!

Örömmel jelenthetem, hogy: Küldetés teljesítve!

Smile
Bizonyára emlékeztek még rá, hogy a nagyböjt heteiben karitatív vállalkozásban adományt gyűjtöttünk az afrikai gyerekek javára: lemondtatok egy-egy csoki, chips áráról és az osztályban gyűjtöttétek az édességre szánt zsebpénzeteket, valamint 140 db könyvet is felajánlottatok a szegény gyerekek számára. Ezeket a jótékonysági céllal felajánlott könyveket elszállították az iskolánkból (összesen 140 db-ot), melyek eladásából befolyt összegeket afrikai segélyszervezetek és alapítványok támogatására fordítanak.
A BALOX Kereskedőház Kft. vezetője Balogh Sándor vállalta, hogy az adományokat eljuttatja Afrikába, de megköszönve küldetésünk teljesítését felajánlotta, hogy vendégségbe elhoz Hozzátok egy ismert személyt, akivel találkozhattok, beszélgethettek. A két híresség, akik közül választanotok lehet:
Vujity Tvrtko (újságíró, tévés személyiség) és
Bebe (Back II Black zenekar énekese).

Kérlek Benneteket, hogy szavazzatok a két személy közül valakire, és akire több szavazat érkezik, akire inkább kíváncsiak vagytok, az érkezik városunkba.

Szavazataitokat május 3-ig, péntekig adhatjátok le az iskola aulájában kihelyezett dobozban.

Köszönjük, hogy nagyot tettetek !!!