Get Adobe Flash player

Szándéknyilatkozat

Hit éve

Facebook Like

Új Széchenyi Terv
Tehetséghidak
Határtalanul

Elérhetőségünk

telefon47 362780
47 362790

FAX47 561083


This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

3900 Szerencs Rákóczi út 100.


Alapítványok

Szerencs számítástechnika oktatásáért és diáksportjáért alapítvány
Adószáma: 18416888-1-05
-------------------------------
Szerencsi Tehetségekért Alapítvány
Adószáma: 18412444-1-05


Természetismereti blokk: 6. évfolyam

Ezen az órán a tanulók ismereteinek bővítésére, a már megszerzett tudásuk gyakorlati alkalmazására kerül sor. Megtanulnak „nyitott szemmel" járni a világban, mindenben meglátni a lehetőséget, a kis természeti „csodát", amitől olyan varázslatos ez a világ, amelyben élünk. Több versenyen is összemérhetik tudásukat tanulóink.
Ebben a tanévben lezajlott iskolánkban a Kaán Károly Országos Természet- és Környezetismereti Verseny házi fordulója. Egy diákunk továbbjutott a megyei fordulóba, ahol megyei 13. helyezéssel végzett, ezzel is öregbítve iskolánk hírnevét. Három fő, szintén ebből a csoportból részt vett a Herman Ottó TITOK Levelezős Versenyen.

Az ide járó diákokat a felfedezés vágya, az ismereteik tárházának sokoldalú bővítése motiválja. Elmondhatom róluk, hogy hétről hétre nagyon várják ezt az alkalmat.

Természetismereti  blokk: 6. évfolyam-1