Get Adobe Flash player

Szándéknyilatkozat

Hit éve

Facebook Like

Új Széchenyi Terv
Tehetséghidak
Határtalanul

Elérhetőségünk

telefon47 362780
47 362790

FAX47 561083


This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

3900 Szerencs Rákóczi út 100.


Alapítványok

Szerencs számítástechnika oktatásáért és diáksportjáért alapítvány
Adószáma: 18416888-1-05
-------------------------------
Szerencsi Tehetségekért Alapítvány
Adószáma: 18412444-1-05


Szüreti mulatság az ovisokkal

Szüreti mulatság az ovisokkal-1Ha ősz, akkor „érik a szőlő, hajlik a vessző..." És ha ősz, akkor az ovisok meglátogatnak minket az iskolában, ahol ebben a tanévben a 3. évfolyam tanulói és a tanító nénik várták őket nagy szeretettel, kis műsorral, finom tízóraival és egy kis meglepetéssel. Városunk leendő első osztályosai egyre bátrabban közlekednek iskolánkban, hiszen ez az alkalom csak egy a sok közül, mikor látogatást tettek nálunk. Ez a mai program is nagyon jól sikerült: új mondókákat tanultak, együtt táncoltak, énekeltek, játszottak kicsik és nagyobbak. Jövőre is várjuk őket szeretettel!

               Durbászné Pauleczki Márta és Fancsalszki Gabriella
                                       tanító nénik

 Szüreti mulatság az ovisokkal-132