Get Adobe Flash player

Szándéknyilatkozat

Hit éve

Facebook Like

Új Széchenyi Terv
Tehetséghidak
Határtalanul

Elérhetőségünk

telefon47 362780
47 362790

FAX47 561083


This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

3900 Szerencs Rákóczi út 100.


Alapítványok

Szerencs számítástechnika oktatásáért és diáksportjáért alapítvány
Adószáma: 18416888-1-05
-------------------------------
Szerencsi Tehetségekért Alapítvány
Adószáma: 18412444-1-05


Megyei prózamondó verseny Miskolc

2016. november 22- én a miskolci Gárdonyi Géza Katolikus Általános Iskolában megrendezésre került a Gárdonyi prózamondó verseny. Iskolánk első alkalommal vett rész ezen a megmérettetésen, ahol Gárdonyi prózai műveivel versenyezhettek a megye legjobbjai. Négy kategóriában összesen ötvenöt diák vállalta a versenyt. Iskolánkat I. kategóriában Dávid Péter és Koscsó Dániel 2. évfolyamos, II. kategóriában Németh Emma és Csiki Csaba 4. évfolyamos, III. kategóriában Hórász Emma 5. évfolyamos, míg IV. kategóriában Korán Flóra és Pozsonyi Petra 7. évfolyamos tanulók képviselték. Valamennyien nagyon jól teljesítettek. A II. kategória győztese Csiki Csaba 4. a osztályos tanuló lett, felkészítője Tóthné Kosárkó Mária tanítónő, míg a IV. kategóriában Korán Flóra 7. a osztályos tanuló második helyezést kapott. Felkészítője Lakatos Marianna tanárnő. Gratulálunk minden versenyzőnek, a helyezetteknek a színvonalas mezőnyben való szép helytállásért. Köszönjük a felkészítő tanárok munkáját is!