Get Adobe Flash player

Szándéknyilatkozat

Hit éve

Facebook Like

Új Széchenyi Terv
Tehetséghidak
Határtalanul

Elérhetőségünk

telefon47 362780
47 362790

FAX47 561083


This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

3900 Szerencs Rákóczi út 100.


Alapítványok

Szerencs számítástechnika oktatásáért és diáksportjáért alapítvány
Adószáma: 18416888-1-05
-------------------------------
Szerencsi Tehetségekért Alapítvány
Adószáma: 18412444-1-05


Település szépítő közösségi nap

Az intézményünk pedagógusai, tanulói, illetve a szülők is az iskolánk szépítésére szánták a pénteki napot. Már kora délelőtt elkezdődtek a munkálatok. A szülők segítségével előkészítettük a belső udvar felfestésének sablonjait, a felújításra kerülő tér sakkfigurákat kihordtuk a raktárakból.
A hetedikes és nyolcadikos diákok és szüleik megszervezték a munkacsoportokat. Három területen dolgoztunk a nap folyamán. Megtörtént a sakkfigurák csiszolása és újrafestése. Az iskola belsőudvarának kitakarítása után felfestettünk két tollaslabda-pályát, egy sakktáblát, egy malomtáblát és több ugróiskolát. A két másik munkabrigád az iskolánk pincéjében és padlásán takarított. A pincénkben eddig csak használhatatlan dolgok voltak, miután ezen a napon kiürült ez a helyiség, takarítása után klub funkciót fog kapni. A padlásról az elavult sporteszközöket lehordtuk, és itt is elvégeztük a takarítást. A programon több mint százan vettünk részt. A szülők együtt dolgoztak gyermekeikkel, a pedagógusok irányították a tevékenységeket. A munkák befejezése után jól esett spagetti vacsora. Köszönjük mindenkinek az áldozatos munkáját, reméljük, hogy a jövőben is számíthatunk a segítségükre.