Get Adobe Flash player

Szándéknyilatkozat

Hit éve

Facebook Like

Új Széchenyi Terv
Tehetséghidak
Határtalanul

Elérhetőségünk

telefon47 362780
47 362790

FAX47 561083


This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

3900 Szerencs Rákóczi út 100.


Alapítványok

Szerencs számítástechnika oktatásáért és diáksportjáért alapítvány
Adószáma: 18416888-1-05
-------------------------------
Szerencsi Tehetségekért Alapítvány
Adószáma: 18412444-1-05


Lobog már két kis gyertyaláng

Az adventi időszak egyik legszebb hagyománya városunkban a vasárnap délutáni közös gyertyagyújtás a Rákóczi-vár belső udvarán. A város közössége ilyenkor együtt várja az adventi koszorún lévő gyertya lángjainak fellobbanását. A december 10-ei hétvégén a városi óvoda Százszorszép csoportja, iskolánk tanulói és a városi nyugdíjasklub tagjai köszöntöttek műsorukkal az összegyűlteket. Kocsis Sándor plébános úr ünnepi gondolatait követően fellobbant a második gyertya lángja.
A szereplő gyerekeket felkészítette Bodnár Nikoletta, Kotanné Ördög Klára és Szabóné Drozda Orsolya.
Műsorunk zárásaként meglepetéssel szolgáltunk a közönségnek, hiszen énekkarunk kiegészült iskolánk pedagógusaival és dolgozóival, és így közösen kívánhattunk minden kedves szerencsi lakosnak áldott adventi készülődést és boldog karácsonyt.
Köszönjük Szomráki Róbertnek és Zöldi Csabának a műsorunkhoz nyújtott hangszeres kíséretet.