Get Adobe Flash player

Szándéknyilatkozat

Hit éve

Facebook Like

Új Széchenyi Terv
Tehetséghidak
Határtalanul

Elérhetőségünk

telefon47 362780
47 362790

FAX47 561083


This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

3900 Szerencs Rákóczi út 100.


Alapítványok

Szerencs számítástechnika oktatásáért és diáksportjáért alapítvány
Adószáma: 18416888-1-05
-------------------------------
Szerencsi Tehetségekért Alapítvány
Adószáma: 18412444-1-05


Műhelybeszélgetés a tehetséges tanulóink szüleivel

2013. április 15-én meghívtuk a szülőket iskolánkba egy, a tehetséges fiatalokat segítő műhelybeszélgetésre, előadásra Dr. Balogh László vezetésével, aki a Debreceni Egyetem Pedagógia-Pszichológia tanszékének vezetője. A „Tehetséghidak Program" című projekt keretében a szülőknek többször is lehetőségük nyílik majd a neves előadót meghallgatni. Az előadás során a szülők megismerkedhettek különböző tehetség-modellekkel valamint a felismerés módszereivel, a tehetség fejlesztésének, kibontakoztatásának főbb eszközeivel. Balogh László professzor úr kiemelte a szülők és pedagógusok, fejlesztő szakemberek együttműködésének fontosságát, illetve a család pótolhatatlan szerepét a tehetséges gyermek fejlesztésében.