Get Adobe Flash player

Szándéknyilatkozat

Hit éve

Facebook Like

Új Széchenyi Terv
Tehetséghidak
Határtalanul

Elérhetőségünk

telefon47 362780
47 362790

FAX47 561083


This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

3900 Szerencs Rákóczi út 100.


Alapítványok

Szerencs számítástechnika oktatásáért és diáksportjáért alapítvány
Adószáma: 18416888-1-05
-------------------------------
Szerencsi Tehetségekért Alapítvány
Adószáma: 18412444-1-05


Diákok

 

 

1.a osztály
   
Balogh István
Bodó Réka
Bölkényi Áron Olivér
Búza Máté Lóránt
Demeter Zoárd Levente
Földi Elizabet Napsugár
Hegedűs Eszter Anna
Iván Jázmin
Jámbor Lola Gerda
Lengyel Csenge
Medzsibriczki Rita
Molnár Jázmin
Olasz Milán
Stefán Dorka Anna
Szarka Gergely
Tóth Leila
Tóth Milán
Tóth Zsolt
Tőkés Amanda Angelika
Tőkés Péter
1.b osztály
   
Balázs Andrea Ketrin
Bertalan Balázs
Bódi Botond
Csikja Virág
Glonczi Zsanett Szilvia
Kardos Vanda Beatrix
Kiss Veronika
Kozma Eszter
Kövesdi Levente
Labancz Tamás
Labancz Viktória
Matisz Benjamin
Szendrei Anna
Takács Áron
Tálas Noémi
Tóth Máté
Vas Ádám
Zsákai Levente
1.c osztály
   
Ádám Noel Péter
Asztalos Richárd József
Balogh Beatrix
Farkas Kamilla
Gulyás Csaba Bendegúz
Herman Jázmin
Horváth Jázmin
Király Dávid
Lakatos Anna Barbara
Merva Dániel
Rabócz Noémi
Radics Marianna
Simon Jázmin
Spisák Tamás Csaba
Szabó Lilla
Szendrei Anita
Várkonyi Tímea
Vaskó Beatrix
2.a osztály
   
Ajtai Mátyás
Balázs Norbert
Boreczky Gergő Tamás
Cseppely Hunor
Csömör-Lakatos Zoltán
Gergely Botond
Gergely Csanád István
Gergely Krisztián
Jakab Sándor
Kék Levente
Kiss János Rikárdó
Koscsó Dániel
Lukács Beatrix
Lefler Máté
Lenke Regina Szabina
Lukács Léna
Panyik Levente
Papp Csenge Kinga
Seres Kevin
Sinka Laura
Tóth Tamás
Varga Jázmin
2.b osztály
   
Beregi Nikoletta
Bukta Bianka
Buri Róbert
Dankó Kevin
Dávid Péter
Horváth Balázs Péter
Jakab Gergő Csaba
Kádár Orsolya
Király Keve
Kocsis Milán
Lakatos Letícia Anna
Lakatos Mihály Milán
Lakatos Milán
Mikó Fanni
Póta Vilmos
Setét Ramóna Tünde
Szabó Lili
Tiszavári Tamás
Trikó Lili
Vadas Marcell
 
3.a osztály
   
Angel Richárd
Balogh Dorottya
Bertalan Petra
Bódi Levente
Csikja Cintia
Dékány Maja
Farkas Boglárka
Fehér Boglárka
Horváth Boglárka
Kalmár Levente Tamás
Kardos Erik Richárd
Kelemen Zoltán Alex
Kovács Zsófia
Matisz Melánia
Matolcsi Lili
Matyisák Kata Virág
Molnár Csaba
Szabó Eszter Anna
Szabó Tamás Péter
3.b osztály
   
Asztalos Virág Vanda
Banók Bianka
Bodolai Boglárka
Bogoly Zete
Csiki Csanád
Fercsák Ádám
Halász Henrietta
Horváth Áron
Horváth Veronika Alexandra
Kapuvári Vivien
Lengyel Ákos
Májer Levente
Sami Márk
Siska Flóra
Somplák Zsófia
Sotkó Gergő
Telenkó Balázs
Tóth Tímea
Vadászi Patrik
3.c osztály
   
Bonna Balázs
Bölkényi Lili
Damu Dominik
Dóka Balázs
Galambos Jázmin Katinka
Kanalas Milán
Kanalas Patrik
Kosárkó Panna
Krisztián Lilien
Krisztián Vivien
Lénárt Levente
Munkácsi András
Nagy Kira Katalin
Oláh Bálint
Skarupa Fruzsina
Sztankovics Lara
Takács Gergely


Tóth Péter
Vajkó Vivien
Varga Alexander Noel
Zselenkó Márk
Serfőző Anton
4. a osztály
   
Báthory Dániel Péter
Braun Hanna
Bukta Fanni
Czakó Eszter
Csejóczki Zsombor
Csiki Csaba
Gulyás Levente
Horváth Máté
Huba László
Iván Boglárka
Jámbor Soma
Juhász Réka
Kadet Edit
Király Kamilla
Lamos Ádám
Mezősi Ákos

Pisák Nina
Szarka Zsigmond István
Szendrei Viktória
Takács Viktória
Tamás Ákos
Tóth Andrea Anna
Tőkés Kinga
Varga András

4.b osztály
   
Alexa Dóra
Balogh Amanda Leila
Balogh Zsolt Attila
Beregi Noémi
Borai Zsolt
Demeter Hajnalka
Ducsai Gábor
Fehér Bianka
Hajdú Gabriella
Juhász Gábor
Juhász Roland
 
Kónya Krisztina Vanda
Körömi Petra
Matisz József
Németh Emma Emília
Nikházi Richárd
Setét Bianka
Szabó Luca
Szilágyi Dorina
Tiszavári Tamás Botond
Tóth Milán
Vadászi Zsolt
4.c osztály
   
Balázs Virág
Boskovics Bianka
Botos Dalma
Dányi Dominika Viktória
Farkas Zoltán
Galyas Jázmin
Jakab Boglárka
Jakab Marcell Alex
Kapus Krisztián
Kiss Dorottya
Kós Anasztázia
Lukács Attila
Lukács Péter
Matolcsi Márk
Polyecskó Patrik
Szakácsi Edina
Szeretva Anna Edit
Szabó Norbert Tamás
Szőke Bence
Tóth Krisztina
Vaskó Attila Viktor
 
 
5.a osztály
   
Balogh Gábor
Balogh Krisztofer
Berecz Bianka
Damu Réka
Ficsor Barbara
Galambos László Szilveszter
Hórász Emma
Horváth Zoltán
Jakab Milán
Juszku Botond István
 
Kovács Laura Zsuzsanna
Kőrösi Kristóf Zsolt
Lakatos Lívia
Lantos László
Maczó Bence István
Medzsibriczki Alíz
Németh Emma Zsófia
Oleksza Zsófia
Papp Martin Márk
Sándor Milán
Skarupa Andrea Noémi
Takács Jázmin Tiara
Taskó Olívia Senon
Tóth Patrik
Varga Hanna Zsófia
Vaskó Viktória
5.b osztály
   
Balogh Anita
Balogh Richárd
Béni Szilárd 
Bodnár Raul Richárd
Buri Máté
Csáki Roland
Cseppely Martin
Fazekas Bence Aurél
Gilányi Gergő

 
Glonczi Gréta
Hajdú Dávid
Kállai László
Kardos Lili
Kendi Kinga
Lestál Ivett
Mokri Martin
Nagy Nikoletta
Oláh Tamara
 
Rácz Cintia
Rakóczki Zsombor
Suller Milán
Szajkó László
Szendrei Botond
Takács Petra
Végső Tamara
6.a osztály
   
Bodnár Adrián
Bodosi Emília
Buri Tamás
Damu Ádám
Dékány Julianna
Ekker Fanni
Fekete Viktória
Ficsor Debóra
Földvári Lajos
Gecse Jázmin
Homoki Olivér
Horváth Zétény
Jaczkó Benedek
Kalocsai Barbara
Kanyog Márk
Kövér Ferenc
Krisztián Milán
Lengyel Botond
Lénárt Balázs
Márton Georgina
Mauks Hunor
Mikita Lóránt
Nagy Márk
 
Petró Péter
Rostás Richárd
Sashalmi Vanda
Tóth Ildikó
Tóth Virág
Tőkés Bence
Végső Szabolcs
Zahuczki Zsuzsanna
Zselenkó Réka
6.b osztály
   
Benes Donát
Benes Gergő
Csendi Barbara
Damu Ádám
Ducsai Réka
Elek Orsolya
Éles Enikő Eszter
Gacsályi Rebeka
Gubás Bence
Horváth Petra
Jávorkai Regina
Jakab Sándor
Kovács Tamara
Ladinszki Laura
Lamos Balázs
Lekner Zsófia
Lesnyák Barnabás
Medzsibriczki Emese
Nagy Gábor
Nagy Laura
Német László
Németh Nándor
Németh Nikolett
Németh Norbert
Ördög Barbara
Szilágyi Virág
Tamás Máté
Tóth Gábor
Tóth János
Urbán Zsombor
Vas Szabolcs
Zahuczki Konrád
7.a osztály
   
Asztalos Dávid
Balogh Barbara
Balogh Martin
Bertalan Krisztián
Bodnár Bianka
Bódi Ramóna
Bukszár Panna
Gál Olivér
Glonczi József
 
Hajdú Enikő
Juhász Kornél
Kapuvári Dominik
Kiss Dániel
Kiss-Szabó Enikő
Korán Flóra
Lengyel Patrik
Matolcsi Marcell
Medzsibriczki Péter
Pap László
Pozsonyi Petra
Ruszó Barbara
Sipos Milán
Somplák Johanna
Szepesi Dorka
Tőkés Liliána Mária
Vígh Bianka Eszter
7. b osztály
   
Apjok Patrik
Balázsfalvi Barbara
Balogh Brigitta
Bán Péter
Berecz Erik
Borai Katica Bianka
Édes Bálint
Gilányi Zsófia
Horváth Dorina
Király Kolos
Kocsis Gréta
Kohári Brigitta
Kovács Fanni Dzsenifer
Krusóczki Zsolt
Lovász Lilla
Mezősi Kornél
Nagy László Zoltán
Németh Dominik

Pongrácz Márk
Sándor Árpád
Seres Dominik
Somoskői Anna
Takács Gergő
Taskó Hella Bonita
Vadászi Alexandra
8.a osztály
   
Ajtai Janka
Ádám Orsolya
Bagdi Dávid
Farkas Csaba
Goldner Réka
Gyurán Nikoletta
Jaczkó Zalán
Jámbor Luca Stella
Jäger Máté
Kelemen Angelika
Képes Petra
Kiss Gábor
Lakatos Anasztázia
Lakatos Levente
Nagy Renáta
Pál Mihály
Rontó Rajmund
Szabó Enikő

Szabó Szilvia
Szabó Norbert
Takács Hanga Tícia
Varga Rebeka
Varga Réka
Varga Zita
Vavrek Renáta
8.b osztály
   
Béni Roland
Bertalan Balázs
Bukszár Áron
Csikja Bettina
Földi Vanessza
Géczi Borbála
Gyurgyánszki Márk
Havriló Dániel
Horváth Martin
Katona Petra
Kendi Hajnalka
Kravalik Dániel
Kucsinka Áron
László Petra

Nagy Kristóf
Ocsenás Adrián
Rabócz Vivien
Tamás Korinna
Tóth Zoltán Balázs
Trikó Márk
Vas Zsanett
Váraljai István
Tóth Ida Cintia